دوره سبک پوشاک ایران

سبک پوشاک ایران

در این دوره با توجه به آموزش‌هایی که در سرفصل‌ها عنوان شده از هنرجو انتظار می‌رود تا کاملاً با روند تغییرات پوشاک زنان و مردان و پوشاک و ادوات جنگ، انواع سربندها و تن‌پوش‌ها و زیورآلات رایج هر دوره، پارچه‌های تاریخی و نقوش غالب در کنار رنگ و جنس انواع پارچه‌ها دوره‌های ایران آشنا شده و سپس با ایده‌پردازی و الهام از یک یا چند عنصر و نماد پوشاک تاریخ ایران نمونه‌ای بروز را تصویرسازی کند.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 1. دوره تاریخی پیش از عصر سنگ
 2. دوره تاریخی عصر سنگ
 3. لباس و پارچه در دوران عیلام و بین‌النهرین
 4. لباس و پارچه در دوران ماد و هخامنشی
 5. لباس و پارچه در دوران سلوکی و اشکانی
 6. لباس و پارچه در دوران ساسانی
 7. لباس و پارچه در دوران صدر اسلام
 8. تغییرات پوشاک و پارچه در دوره سلجوقی
 9. پوشاک و پارچه در عصر مغولان و تیموری
 10. عصر طلایی پوشاک و پارچه دوران صفوی
 11. تاریخ لباس و پارچه در دوران افشار زند و قاجار
 12. بررسی تاریخ‌های تاثیرگذار در تحولات پوشاک پهلوی

چنانچه در طول دوره نیاز به لوازم خاصی باشد، در کلاس توسط استاد مربوطه توضیح داده خواهد شد.

 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  بله. پیش‌نیاز این دوره دوره‌های فیگور، طراحی لباس، و جنسیت‌سازی می‌باشد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند و گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت کنند، می‌توانند این مدرک را در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها ارائه دهند. تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه مربوطه به بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 5. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 6. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 7. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 8. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.