About Saho

معرفی صاحو

صاحو زیرمجموعه شرکت آینده‌سازان اورنگ تتیس، به عنوان نمایندگی رسمی Saho S.r.l ایتالیا، مجموعه‌ای فعال در دو بخش آموزش طراحی مد و لباس و بخش تولید و فروش لباس می‌باشد. شرکت آینده‌سازان به عنوان شرکت فناور زیر نظر پارک علم و فناوری وزارت علوم و با اداره ارشاد و فرهنگی اسلامی همکاری می‌نماید. در حال حاضر صاحو با سال‌ها تجربه در بخش آموزش، با بیش از ۷۲ استاد مطرح در زمینه طراحی لباس در داخل  و خارج کشور همکاری می‌کند و به بیش از ۱۵۰۰۰ هنرجو به صورت مستقیم از طریق پلتفرم اختصاصی خود خدمات ارائه نموده است.

International Activities

فعالیت بین‌المللی

صاحو به واسطه فعالیت زیرنظر شرکت Saho S.r.l، امکان بهره‌مندی محتویات بروز و بین‌المللی را برای مخاطبین فارسی‌زبان ایجاد می‌نماید و هنرجویان آن میتوانند از اعتبار مدارک ایتالیایی نیز بهره‌مند شوند.

Educational Platform

پلتفرم آموزشی

صاحو با بکارگیری پلفترم اختصاصی خود، ارائه امکانات آموزش آنلاین و همچنین فراهم نمودن دسترسی به بهترین اساتید، سعی در توسعه آموزش در ایران دارد. ویژگی اصلی بخش آموزش ایجاد فضایی یکپارچه برای آموزش هنرجویان از طریق این پلتفرم می‌باشد. بدین منظور، بخش آموزش با ارائه خدماتی چون ورکشاپ‌های رایگان و مستمر، بکارگیری اساتید معروف، امکان دسترسی به محتوای ضبط‌شده کلاس‌ها، و ارائه مدارک بین‌المللی فعالیت می‌نماید. هنرجویان با داشتن پروفایل بر روی سایت و اپلیکیشن صاحو قادر به شرکت در کلاس‌های آنلاین/حضوری بوده و می‌توانند از طریق آن فعالیت‌های آموزشی خود را دنبال کرده و توسعه دهند.


SaHo Style is a place to learn all about fashion.