1. راهنمای حساب کاربری (پروفایل)
  2. راهنمای شرکت در دوره‌ها
  3. راهنمای شرکت در ورکشاپ‌ها
  4. راهنمای فضاهای مجازی صاحو
  5. راهنمای تماس با ما
  6. راهنمای نصب برنامه
  7. راهنمای همکاری با ما

راهنمای حساب کاربری (پروفایل)

راهنمای ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در سایت

ثبت‌نام

برای شرکت در دوره‌ها و ورکشاپ‌ها، ابتدا می‌بایست در سایت عضو شوید. پس از کلیک بر روی دکمه ورود/عضویت از منوی سایت، می‌توانید از طریق فرم مربوطه اطلاعات کاربری خود را وارد نمائید.

فعال‌سازی حساب

پس از ثبت‌نام در سایت، برای فعال‌سازی حساب کاربری‌تان به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در این صفحه باید کد فعال‌سازی‌ای که به شماره همراه‌تان ارسال شده را در آن وارد نمائید. این کد به شماره‌‌ای که در مرحله ثبت‌نام وارد کردید ارسال می‌شود. همچنین درصورتی‌که پس از ثبت‌نام حساب خود را فعال نکردید، در هرزمان که مجدداً به سایت مراجعه کردید می‌توانید از طریق صفحه فعال‌سازی حساب کاربری اقدام به فعال‌سازی حساب خود کنید. چنان‌چه یک‌بار نام کاربری شما فعال شده نیازی به فعال‌سازی مجدد نیست.

بازیابی نام کاربری/تغییر رمز عبور

در صورتی‌که نام کاربری و یا رمزعبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از طریق صفحه بازیابی نام کاربری/رمزعبور اقدام به تغییر آن و بازیابی حساب خود نمائید. در این صفحه با وارد کردن شماره‌ای که با آن در سایت ثبت‌نام کرده‌اید، کدی برای شما ارسال می‌شود که در مرحله بعد این کد و رمزعبور جدید و دلخواه خود را وارد می‌نمائید. پس از وارد کردن این اطلاعات، بر روی دکمه تائید و تغییر رمزعبور کلیک نمائید تا رمز عبور جدید ثبت شود. حال می‌توانید با رمز عبور جدید، وارد حساب خود شوید. همچنین در این مرحله نام کاربری شما نیز نمایش داده می‌شود.

راهنمای شرکت در دوره‌ها

راهنمای کار با سامانه کلاس‌ها

ثبت‌نام در دوره

برای ثبت‌نام در هر دوره، پس از ثبت‌نام برروی سایت، از لیست دوره‌ها دوره مدنظر خود را انتخاب کرده و برروی مشاهده دوره کلیک نمائید.

در صفحه بعد که صفحه مربوط به دوره انتخابی‌ست علاوه بر مشاهده طرح درس، توضیحات و اطلاعات مرتبط با دوره، مبلغ کل دوره را می‌توانید مشاهده کنید. علاوه بر آن حداقل مبلغ پرداختی برای ثبت‌نام در دوره نیز مشخص است. با وارد کردن مبلغ موردنظر (متناسب با حداقل هزینه ثبت‌نامی دوره) و زدن دکمه پرداخت و ثبت‌نام در دوره، به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید که در این صفحه می‌توانید هزینه انتخابی را بپردازید. درصورتی‌که پرداخت موفقیت‌آمیز باشد پیامی مبنی‌بر موفقیت‌آمیز بودن پرداخت مشاهده می‌کنید که پس از آن با مراجعه به پروفایل خود می‌توانید نام دوره را در لیست دوره‌های ثبت‌نامی مشاهده کنید. تا حداکثر ۴۸ ساعت پس از این مرحله از دپارتمان آموزش برای برنامه‌ریزی کلاس‌ها و ثبت اطلاعات تکمیلی تماس دریافت خواهید کرد.

شرکت در کلاس‌های ثبت‌نامی

برای شرکت در کلاس‌های ثبت‌نامی، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید؛ سپس از پروفایل به بخش دوره‌های ثبت‌نامی مراجعه کنید. در این بخش لیستی از دوره‌های ثبت‌نامی خود را مشاهده می‌کنید. با کلیک برروی عنوان دوره به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را آغاز کرده باشد، دکمه شروع کلاس ظاهر می‌گردد که با کلیک برآن به محیط کلاس مجازی هدایت می‌شوید.

برای مطالعه راهنمایی کامل کار با سامانه کلاس‌ها و اطلاع از رفع خطاهای رایج، به راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها در صفحه آموزش این مبحث مراجعه نمائید.

راهنمای شرکت در ورکشاپ‌ها

راهنمای شرکت‌ در ورکشاپ‌ها

جهت شرکت در ورکشاپ‌هایی که برگزار می‌شود نیاز است تا در صاحو استایل حساب کاربری داشته باشید. درصورتی که حساب کاربری ندارید، جهت ایجاد حساب برروی سایت ثبت‌نام کنید سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

برای مشاهده لیست ورکشاپ‌ها ابتدا وارد صفحه ورکشاپ‌ها شوید؛ سپس از لیست ورکشاپ‌های موجود برروی ورکشاپ مورد نظر کلیک کنید. درصورتی‌که ورکشاپ به اتمام رسیده باشد با زدن روی دکمه مشاهده می‌توانید نسخه ضبط‌شده را مشاهده کنید اما اگر ورکشاپ هنوز برگزار نشده باشد، حدود نیم‌ساعت الی یک‌ربع قبل از شروع ورکشاپ دکمه ورود به کلاس ظاهر می‌گردد که با زدن روی آن وارد محیط ورکشاپ خواهید شد.

همچنین جهت اطلاع از زمان دقیق برگزاری ورکشاپ‌ها و سایر اطلاعات پیرامون آن، نام و شماره خود را از درگاه‌های ارتباطی صاحو برای ما ارسال کنید.

برای مطالعه راهنمایی کامل کار با سامانه کلاس‌ها و اطلاع از رفع خطاهای رایج، به راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها در صفحه آموزش این مبحث مراجعه نمائید.

راهنمای فضاهای مجازی صاحو

راهنمای فضاهای مجاز صاحو

برای اطلاع از ورکشاپ‌های رایگان، دوره‌ها، تخفیف دوره‌ها، محتوای مربوط به مد و طراحی لباس می‌توانید از منوی سمت راست مربوط به شبکه‌های اجتماعی درگاه‌های ارتباطی صاحو را دنبال نمائید.

راهنمای ارتباط با ما

راهنمای تماس با ما

برای ارتباط با دپارتمان پشتیبانی، مشاوره، مالی، و سایر دپارتمان‌ها می‌توانید از بخش تماس با ما با شماره‌های تماس صاحو ارتباط برقرار کنید. درصورت تمایل به مکاتبه متنی می‌توانید به ایمیل درج شده در این بخش پیام خود را ارسال نمائید. همچنین می‌توانید از طریق فرم ارسال پیام مربوطه پیام خود را ارسال نمائید.

راهنمای نصب برنامه

راهنمای نصب برنامه

برای دسترسی راحت‌تر به مجله علمی، ورکشاپ‌ها و کلاس‌ها، و سایر بخش‌های صاحو استایل می‌توانید از وب‌اپلیکیشن صاحو استایل استفاده نمائید. برای نصب وب‌اپلیکیشن در سیستم‌های اندروید از انتهای سایت، همانند تصویر ۱، برروی نصب برنامه کلیک نمائید. در پنجره بعد مجدد گزینه نصب برنامه Saho Style کلیک کرده و سپس گزینه Install را بزنید تا فرآیند نصب انجام شود. برای نصب وب‌اپلیکیشن در سیستم‌های آی‌او‌اِس، همانند تصویر ۲ و ۳ برروی گزینه Share مروگر خود کلیک کرده و سپس گزینه Add to Home Screen را بزنید.

نصب وب‌اپلیکیشن
تصویر ۱ – راهنمای نصب برنامه
نصب وب‌اپلیکیشن در iOS
تصویر ۲ – انتخاب منوی Share در iOS
تصویر ۳ – گزینه Add to Home Screen

راهنمای همکاری با ما

راهنمای همکاری با ما

درصورتی‌که تمایل به همکاری با مجموعه صاحو دارید، برای اطلاع از موقعیت‌های شغلی موجود و شرایط همکاری، لطفاً فرصت‌های شغلی را مشاهده فرمائید. سپس می‌توانید متناسب با موقعیت مورد نظر و توانایی‌های خود، رزومه کاری خود را برای ما به آدرس ایمیل info@sahostyle.com ارسال نمائید. پس از بررسی رزومه‌تان، از طرف صاحو با شما تماس حاصل خواهد شد و نتیجه به اطلاع شما می‌رسد.