سوالات متداول
برای شرکت در دوره ابتدا باید در سایت حساب کاربری ایجاد نمائید که راهنمای کامل آن را در در این بخش می‌توانید مطالعه فرمائید. پس از آن می‌توانید از لیست دوره‌های مجازی دوره مدنظر خود را انتخاب نمائید. در صفحه بعد می‌توانید مبلغ پرداختی خود را وارد کرده و پرداخت دوره را تکمیل نمائید.
پس از آن تا حداکثر ۲۴ ساعت از ما تماس دریافت خواهید کرد که اطلاعات مربوط به دوره‌ ثبت‌نامی را خدمت‌تان ارائه می‌گردد. همچنین دوره ثبت‌نامی در پروفایل‌تان قابل مشاهده خواهد بود. جهت اطلاع از نحوه ورود به کلاس، راهنمای مربوط به دوره‌ها را مطالعه کنید.
  • ترجیحاً یک کامپیوتر رومیزی یا لپ‌تاپ، تبلت و یا یک تلفن همراه هوشمند
  • اینترنت با حداقل سرعت دانلود ۱۰۲۴ کیلوبیت
  • یکی از آخرین نسخه از مرورگرهای وب مثل گوگل کروم، فایرفاکس، مایکروسافت اج و …

لازم به ذکر است در دوره‌هایی همچون دوره مارولوس که نیاز به استفاده از نرم‌افزار است، اگرچه شرکت در کلاس با تلفن‌ همراه نیز امکان‌پذیر است، بهتر است هنرجوی گرامی به یک رایانه با حداقل مشخصات لازم برای اجرای نرم‌افزار مدنظر دسترسی داشته باشد.

صاحو استایل مدارک خود را با همکاری شرکت بین‌المللی رلیانس فرانسه به هنرجویانی که با موفقیت دوره را به‌پایان می‌رسانند، اعطا می‌نماید. این مدارک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و صحت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت اصلی رلیانس فرانسه قابل بررسی می‌باشد. نمونه مدارک برخی از دوره‌ها را می‌توانید از بخش نمونه مدارک دوره‌ها مشاهده کنید.
درصورتی‌که دوره طبق برنامه‌ریزی مؤسسه شروع نشود و به‌هر نحوی لغو شود، تمام هزینه دوره به دانشجویان بازگردانده می‌شود. اما اگر دوره شروع شود، هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت لغو دوره عودت داده نمی‌شود.
پس از شروع کلاس امکان انصراف از دوره‌ها وجود ندارد، اما قابل ذکر است اگر بخشی از هنرجویان هر دوره از نحوه تدریس استاد رضایت نداشته باشند، دوره با استاد دیگری برای آن‌ها تعریف می‌شود. همچنین درصورتی‌که مؤسسه به تعهدات اعلام‌شده خود پایبند نباشد کلاس لغو گشته و هزینه دریافتی عودت داده می‌شود و یا شروع مجدد می‌گردد.
بله، این امکان وجود دارد و شرایط اقساط با توجه به دوره انتخابی تعیین می‌گردد.
بله، نمونه کار هنرجویان مؤسسه را می‌توانید از بخش نمونه‌ کار هنرجویان مشاهده کنید.
بله، همه علاقه‌مندان می‌توانند با اساتید مرتبط با هر دوره و یا مشاوران آموزشی مؤسسه به‌صورت رایگان در ارتباط باشند.
با توجه به شرایط زمانی و تخصص اساتید، استاد دوره مدنظرتان مشخص می‌گردد.
شما می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا این مشکل را به‌نحوی مرتفع کنیم.
بله، درصورتی‌که در خارج از ایران ساکن هستید، پس از ثبت‌نام در سایت از طریق درگاه‌های ارتباطی به پشتیبانی اطلاع دهید تا حساب شما را تائید کنند. سپس شرایط ثبت‌نام در دوره و پرداخت هزینه به شما اعلام می‌گردد و راهنمایی‌های مورد نیاز انجام می‌شود.
درصورتی‌که در حین ثبت‌نام و یا تائید حساب خود دچار مشکل شدید، ابتدا از بخش راهنما اطلاعات درج‌شده را مطالعه نمائید. درصورتی‌که مشکل‌تان رفع نشد با پشتیبانی تماس حاصل نمائید.
درصورتی‌که رمزعبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌اید، از صفحه فراموشی رمزعبور با وارد کردن نام کاربری و شماره همراه خود که با آن در سایت ثبت‌نام کردید، رمز حساب‌تان را تغییر دهید. اگر موفق به انجام این کار نشدید، با پشتیبانی تماس حاصل نمائید تا رمز شما را ریست کنند.
فرصت‌های شغلی متفاوتی در مؤسسه صاحو وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را از بخش فرصت‌های شغلی مطالعه فرمائید.
بله، شما می‌توانید با توجه به ابعاد و نوع کسب و کار مد نظرتان، با مشاوران ویژه ما در این زمینه در ارتباط باشید.
بله، اولویت زمان‌بندی کلاس‌ها با دانشجویان است که قبل از شروع کلاس با تمامی دانشجویان آن دوره هماهنگی زمانی انجام می‌شود. با این‌حال درصورتی‌که به هیچ‌شکلی زمان‌بندی‌های امکان‌پذیر برای شما مناسب نباشد، همچنان می‌توانید از نسخه ضبط‌شده کلاس‌ها استفاده کنید و سوالات خود را در خارج از کلاس از اساتید مربوطه بپرسید.
بله، یکی از اهداف اصلی دوره‌های مختلف آماده‌سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار می‌باشد. همچنین صاحو با فراهم‌کردن بسترهایی مناسب دانشجویان به آن‌ها در ورود به بازار کار کمک می‌نماید. مثلاً دانشجویان دوره‌های مختلف پس از اتمام دوره می‌توانند پروژه دوره خود را به‌صورت محصول در بخش مارکت ما به فروش برسانند.
اساتید دوره‌ها متشکل از افرادی باتجربه و مجرب می‌باشد و از لحاظ کیفی همانند دوره‌های حضوری‌ است. علاوه‌ بر این در دوره‌های مجازی نسخه ضبط‌شده کلاس نیز در دسترس دانشجو قرار می‌گیرد که اصولاً در دوره‌های حضوری این امکان وجود ندارد.
خیر، مهارت در خیاطی شرط لازمه دوره‌های طراحی لباس نیست؛ البته که دانستن آن یک مزیت است و می‌توانید با مهارت در آن طرح‌های خود را پیاده‌سازی کنید. همچنین لازم به‌ذکر است که دوره‌های مربوط به خیاطی نیز در صاحو وجود دارد که می‌توانید با گذراندن آن‌ها مهارت خیاطی را نیز به‌دست بیاورید.
برخی از دوره‌ها پیش‌نیاز خاصی ندارند و در ابتدا اصول اولیه تدریس می‌شوند و برای دانشجویان تازه‌وارد نیز مناسب هستند. اما درصورتی‌که دوره‌ای نیازمند پیش‌نیاز باشد توسط مشاوران ما در هنگام ثبت‌نام یادآوری می‌شوند.
البته! مجله علمی صاحو هر هفته مطالب مختلفی پیرامون دنیای طراحی لباس از جمله معرفی کتاب، معرفی افراد مشهور، اصطلاحات رایج، رویدادهای مهم فشن، و بسیاری موارد دیگر منتشر می‌کند که می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.
EN