تمام علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در دوره‌های صاحو علاوه بر امکان استفاده از طرح‌ درس‌های استاندارد بین‌المللی، اساتید مطرح و توانمند، و قیمت مناسب از همه یا برخی از مزایای زیر بهره‌مند شوند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

به منظور ارائه خدمات بهتر و رفع مشکلات هنرجویان، در طول شبانه‌روز در دسترس هستیم. تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات هنرجویان و رفع مشکلات آن‌ها در هر زمانی است.

امکان پرداخت به‌صورت اقساط

به منظور راحتی هنرجویان، امکان پرداخت هزینه دوره‌ها به صورت اقساط فراهم می‌باشد. با استفاده از این امکان، هنرجویان می‌توانند هزینه‌های خود را تقسیم کرده و به صورت ماهیانه پرداخت کنند.

اعطای مدرک بین‌المللی

با شرکت در دوره‌های آموزشی، هنرجویان گواهینامه بین‌المللی از کشور ایتالیا را دریافت خواهند کرد. این گواهینامه برای تقویت سوابق تحصیلی و شغلی هنرجویان در سطح بین‌المللی مفید است.


ارائه ویدئو جلسات

در دوره‌های مجازی، امکان ارائه جلسات و آموزش‌های ویدئویی به صورت آنلاین و دسترسی به ویدئوهای آفلاین برای هنرجویان فراهم است. با این امکان، هنرجویان می‌توانند به محتوای آموزشی در هر زمانی دسترسی داشته باشند.

زمان کلاس با توجه به وقت هنرجو

با در نظر گرفتن وقت هنرجویان، زمان برگزاری کلاس‌ها با هنرجویان هماهنگ می‌گردد. این امکان به هنرجویان اجازه می‌دهد برنامه‌ی خود را بهتر تنظیم کنند و به صورت منظم در کلاس‌ها شرکت کنند.

شرکت در ورکشاپ‌ها

با شرکت در دوره‌‌ها، هنرجویان می‌توانند به صورت رایگان در تمامی ورکشاپ‌ها در طول سال شرکت کنند. این امکان به هنرجویان اجازه می‌دهد تا به طور مداوم برنامه‌های آموزشی مورد نیاز خود را دنبال کنند.


فروش تولیدات هنرجویان

در صورتیکه هنرجویان قصد تولید کار خود را داشته باشند، می‌توانند تولیدات خود را از طریق فروشگاه صاحو به فروش برسانند. این امکان به هنرجویان کمک می‌کند تا تجربه تولید و فروش را کسب کرده و درآمدی نیز کسب کنند.

ایجاد اشتغال مستقیم

پس از اتمام دوره‌ها، درصورت داشتن شرایط مورد نیاز، هنرجویان می‌توانند به صورت مستقیم در بخش‌های طراحی، تولید و آموزش شغل پیدا کنند. این امکان به هنرجویان کمک می‌کند تا توانمندی‌های خود را در این مشاغل به کار گیرند و در بخش مورد علاقه خود اشتغال داشته باشند.

ارائه گواهی ثبت‌نام در دوره آموزشی

با شرکت در دوره‌های آموزشی، هنرجویان می‌توانند گواهی ثبت‌نام دریافت نمایند. این گواهی هنرجویان را قادر می‌سازد تا در هنگام اپلای برای موقعیت‌های تحصیلی و شغلی از آن استفاده کنند.