معرفی ۵ کتاب دنیای مد

منتشر شده در تاریخ

۱۰۱ چیزی که در مدرسه مد آموختم

این کتاب یک کتاب کامل است با این تفاوت که با در دست داشتن این کتاب نه یکی، بلکه ۱۰۱ کتاب داریم. روند این کتاب تنها یک نکته و درس نمیگویندو بعد هم ما را به فکر فرو میبرد بلکه با یک عالمه سوال دیگر تنها میگذارند و بعد هم مفهوم بعدی می آید و همین روند تا آخر کتاب ادامه پیدا میکند.نویسنده این کتاب آلفردو کابررا است که جایزه های متعددی در مسابقات فشن از آن خود کرده و در تصویر سازی فعالیت دارد و در نیویورک در یکی از مدرسه های دیزاین به آموزش دانشجویان مشغول است.

تدابیر بصری در طراحی پوشاک زنان

این کتاب به شما کمک میکند تا بتوانید لباس ها را تحلیل و در ذهنتان مجسم ، ساده سازی و اجزایش را از هم جدا کنید . این کتاب همچنین راهنمای اولیه خوبی برای بدست آوردن دید مناسب و شروع به طراحی کردن است. کتاب تدابیر بصری در طراحی پوشاک زنان توسط دکتر زهرا رهبرنیا و زهرا رستمی نوشته و منتشر شده است.

بازاریابی مد

این کتاب به شما کمک میکند تا بتوانید در این صنعت وارد بازار کار شوید . اینکه کدام عوامل و مزایای مد بر مصرف کنندگان تاثیرگذار هستند و شرکت های مد چگونه میتوانند از آنها استفاده کنند و چه استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی میتواند به افزایش موفقیت محصول شما کمک کند. این کتاب بطور خلاصه به شما بهترین دیدگاه ها و روش ها را ارائه میکند.نویسنده این کتاب، کارولین لوبن است.

کتاب هشت هزار سال تاریخ پوشاک اقوام ایرانی

این کتاب دارای دو بخش پوشاک باستانی و بعد از اسلام و در کل سیزده بخش است که تمامی پوشاک ها در دوران های متفاوت اعم از زیورآلات، پاپوش و کلاه و سربند ها را با عکس به ما نشان میدهد و مرجع خوبی برای طراحان لباس و کسانی که حتی به مد علاقه دارند است .مهرآسا غیبی، با بررسی بیش از دویست منبع فارسی و انگلیسی، این کتاب را در هفتصد صفحه به رشته تحریر درآورده است .

الیاف شناسی

داشتن شناخت بر انواع پارچه ها به ما در انتخاب پارچه مناسب کمک بسیاری کند و شاید داشتن اطلاعات در مورد مواد سازنده این پارچه ها، یعنی الیاف ها اهمیت زیادی نداشته باشد اما باعث میشود بتوانیم هر چه راحت تر دراین صنعت با نساجان ارتباط برقرار کنیم و زبان یکدیگر را بفهمیم. این کتاب توسط ستاره امیری، به تحریر در آمده است.

نویسنده

Zoya


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *