دوره طراحی لباس سینما

طراحی لباس سینما
رشته طراحی لباس فیلم و سینما یکی از گرایش‌های طراحی لباس است و بسیار تخصصی است.
طراحی لباس کاراکترها از عناصر اصلی هر فیلم و سریالی می‌باشد. امروزه این مسئله نیز اهمیت بیشتری در کشور ما پیدا کرده است. بینندگان بیش از پیش به دنبال تماشای یک فیلم خوش‌ساخت هستند و نداشتن استایل مناسب هر کاراکتر با توجه به شخصیت آن‌ها میتواند کل کاراکتر را زیر سوال ببرد. طراحی لباس یک روند قدرتمند از روایت داستان کاراکترها است. طراحی درست و اصولی برای یک کاراکتر باید بتواند بدون گفتن کلمه‌ای داستان او را بازگو کند. همه عناصر در یک فیلم برای روایت یک داستان از شات‌ها و فیلمبرداری‌ها گرفته تا طراحی لباس و بازیگران، همه در این مجموعه نقش موثری دارند. پس یک طراحی لباس مناسب اهدافی را که بیننده باید دریابد به آسانی انتقال ‌می‌دهد.
طراحی لباس سینما علاوه بر آن که نیازمند علاقه هنرجو به حوزه مد و لباس می‌باشد، علاقه‌مندی به سینما و تلویزیون را نیز می‌طلبد. آموزش طراحی لباس سینما این امکان را به هنرجو می‌دهد که وارد رشته‌ای شود که تقاضای زیادی داشته و از سمت دیگر، تعامل با مدرس حرفه‌ای که سال‌ها در این صنعت حضور داشته‌اند، می‌تواند موجب استفاده از تجربیات حرفه‌ای ایشان شده و در این راه برای هنرجو پیشرفت چشم‌گیری حاصل نماید.
مدرس این دوره جناب آقای آرتا ماهان می‌باشند که طراح لباس سریال‌های معروف از جمله سریال دل، زخم کاری، نیسان آبی، گیسو، و هستند. از مزیت‌های این دوره می‌توان به استفاده از تجربیات حرفه‌ای چندین ساله آقای ماهان در صنعت فشن و سینما اشاره کرد.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 • با پرداخت یک میلیون تومان می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید.
 • هزینه دوره باید پس از جلسه اول تا پیش از جلسه دوم تکمیل گردد.
 1. از دستیاری تا طراحی
 2. از ایده تا اجرا
 3. مفاهیم سینما
 4. تحلیل فیلم‌نامه و کاراکتر
 5. رنگ در شخصیت‌پردازی
 6. جان بخشیدن به تصویر با لباس
 7. تکنیک‌هایی که یک طراح باید بداند
 8. تعامل طراح با دیگر عوامل فیلم
 9. طراح لباس یا مدیر
 10. انتقال تجربه
 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.