دوره فشن بلاگینگ

فشن بلاگینگ

فشن بلاگرها افرادی هستند که صنعت مد، پوشاک، سبک‌های مد، و سبک و استایل شخصی را ترویج می‌دهند و به عموم افراد یاد می‌دهند.
یک فشن بلاگر می‌تواند موارد زیادی مانند موارد خاصی از لباس و لوازم جانبی، روندهای بازارهای مختلف پوشاک، انتخاب مد افراد مشهور و روند مد خیابانی را بررسی و ترویج کند. آن‌ها مد را در همه سطوح از بزرگ‌ترین نام‌ها تا کوچک‌ترین طراحان مستقل پوشش می‌دهند. بسیاری از فشن بلاگرها نیز همچون مشاوران خرید در حوزه فشن عمل می‌کنند و با توصیه‌هایی به مصرف‌کنندگان آن‌ها را از استایل شخصی مطلع و در خرید لباس‌های ترند و مناسب خود راهنمایی می‌کنند.
در این دوره شما همه چیزهایی که باید برای تبدیل‌شدن به یک فشن بلاگر موفق بدانید را یاد خواهید گرفت. در این دوره موضوعات وبلاگ‌نویسی مربوط به مد‌، برندسازی، و تولید محتوای این حوزه را پوشش خواهیم داد و به صورت واقع‌بینانه نحوه تبدیل شدن به یک فشن بلاگر با کم‌ترین بودجه و بدون هیچ دانش فنی را بررسی خواهیم کرد. چه فشن بلاگینگ را به عنوان یک سرگرمی و چه شغل در نظر بگیرید، این دوره می‌تواند برای شما مناسب باشد.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 1. بلاگینگ
 2. برندسازی
 3. سبک‌شناسی
 4. استایلینگ
 5. آموزش طراحی پوستر و پست در فتوشاپ
 6. عکاسی فشن

چنانچه در طول دوره نیاز به لوازم خاصی باشد، در کلاس توسط استاد مربوطه توضیح داده خواهد شد.

 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.