دوره پوشاک اقوام ایران

پوشاک اقوام ایران

این دوره برای کسانی طراحی شده است که علاقه‌مند به تاریخ پوشاک اقوام در ایران هستند. در این دوره با توجه به آموزش‌هایی که در سرفصل‌ها عنوان شده از هنرجو انتظار می‌رود تا کاملاً با پوشاک و انواع سرپوش‌ها و سربندها زیورآلات و تزئینات و سوزن‌دوزی‌های رایج در لباس زنان و مردان اقوام فلات ایران آشنا شده و نهایتاً با الهام از منتخبی از نقوش، رنگ، و جنس، سیلوئت کلی لباس مردان یا زنان قوم‌های مختلف ایرانی طرحی بروز و جدید و کاربردی تصویرسازی کرده و پوشاک اقوام را که هنری از یاد رفته محسوب گشته بروز کرده و به عنوان پوشاک کاربردی با نگاهی نو به جامعه معرفی نماید.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 1. شناخت و آشنایی با لباس پوشاک بلوچ و سیستان
 2. شناخت و آشنایی با لباس اقوام ترکمن
 3. شناخت و آشنایی با لباس بختیاری و لر
 4. شناخت و آشنایی با لباس کردهای ایران و عراق
 5. شناخت و آشنایی با لباس‌های اقوام ترک و شاهسون
 6. شناخت و آشنایی با لباس اقوام خراسان بزرگ
 7. شناخت و آشنایی با لباس اقوام خوزستان و هرمزگان
 8. آشنایی با پوشاک خرده فرهنگ‌ها و پوشاک از یاد رفته
 9. طراحی و رفرم پوشاک بر اساس پوشاک اقوام ایران

چنانچه در طول دوره نیاز به لوازم خاصی باشد، در کلاس توسط استاد مربوطه توضیح داده خواهد شد.

 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند و گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت کنند، می‌توانند این مدرک را در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها ارائه دهند. تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه مربوطه به بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 5. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 6. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 7. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 8. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.