5 اصل اساسی استایل داماد

منتشر شده در تاریخ

در چند سال گذشته، تغییر بزرگی در صنعت پوشاک مردانه در مورد لباس‌های آماده و رسمی رخ داده است. به خصوص برای دامادها، بازگشت عروسی های بزرگ باعث شده است که بسیاری از قوانین سنتی عروسی کنار گذاشته شوند و در عوض، ظاهری روزانه را انتخاب کنند که واقعاً سبک شخصی آنها را به نمایش بگذارد.

رنگ همچنان به عنوان یک روند محبوب در مورد مد دامادها باقی مانده است. رنگ‌های آبی و خاکستری که همیشه محبوب هستند، هنوز هم هستند، اما اکنون ممکن است تنوعی از این رنگ‌ها را در رنگ‌های تیره‌تر و کمتر اشباع‌شده ببینیم. همچنین حرکت به سمت سایه های خاکی مانند شنی، خرمایی، خاکی و سبز زیتونی وجود دارد.

علاوه بر کت و شلوارهای رنگارنگ و برای کمک به دامادها در سال پیش رو، برای مشاهده تفکیک پنج ترند اصلی سبک داماد در سال 2022 به ادامه مقاله توجه کنید.

1.تاکسدوهای قدیمی با الهام از هالیوود

تاکسیدو های مشکی برای سالیان دراز مورد توجه بوده اند و از آنها استفاده شده است. این کت شلوار ها در دهه های متوالی نماد مردانگی بوده و لباسی نمادین است. به شما اطمینان میدهیم که تاکسیدو مشکی برای همیشه یک انتخاب کلاسیک و جاودانه برای عروسی خواهد بود. بعلاوه، شما همیشه یک لباس مناسب در کمد لباس خود خواهید داشت تا برای رویدادهای دیگر با کراوات مشکی بپوشید.

2.کت و شلوار سه تکه

اگر نمی‌خواهید تاکسیدو بپوشید، اما همچنان می‌خواهید ظاهری بسیار برجسته داشته باشید، انتخاب یک کت و شلوار سه تکه بهترین راه است.مسئله ای که شاهد آن هستیم افزایش پیوسته دامادهایی بوده‌ که کت و شلوار سه تکه می‌خواهند و این روندی است که پیش‌بینی میشود به رشد خود ادامه دهد. می‌توانید برای هر سه قطعه یک ظاهر تک رنگ انتخاب کنید تا ظاهری ساده داشته باشید یا یک جلیقه طرح‌دار، رنگارنگ یا بافت (مثل مخمل) انتخاب کنید تا جلوه‌ای شخصی ببخشید.

3.پارچه های لوکس و زیبا

پارچه‌های لوکس و ظریف واقعاً در لباس‌های مردانه برای سال 2022 ظاهر می‌شوند .کتانی‌های پشمی و seersucker به پرفروش‌ترین لباس‌های عروسی در هوای گرم تبدیل شده‌اند. برای کسانی که در دماهای سردتر ازدواج می کنند، مخمل یک گزینه محبوب است و همچنین یک انتخاب عالی برای لباس های تاکسیدو است.

4.خیاطی دقیق

هر متخصص استایل به شما می گوید که تناسب اندام داشتن همه چیز در مورد لباس شما نشان میدهد و این به ویژه در مورد مد روز عروسی صادق است. در روز عروسی شما، این یک قطعه مهم از پازل در مورد مد شما است. “شما باید تمام جزئیات را مدیریت کنید تا مطمئن شوید همه چیز عالی است. در مورد طول آستین، لبه و گشاد شلوار و طول ژاکت صحبت می کنیم. تنظیم برای ایجاد یک لباس مناسب تر، راه طولانی را برای ایجاد ظاهری کامل انجام می دهد.

به شدت توصیه می شود که یک کت و شلوار یا تاکسیدو سفارشی تهیه کنید، زیرا نه تنها بهترین تناسب را تضمین می کند، بلکه با حذف هزینه تغییرات اضافی، گزینه ای مقرون به صرفه است. بدانید که کت و شلوار شما به گونه ای طراحی می شود که به تناسب شما باشد.” “شما احتمالاً به چند تغییر در محصول نهایی نیاز خواهید داشت، اما همه اینها بخشی از فرآیند سفارش است.”

5.اکسسوری انتخاب شده

ما در عصر کمتر بیشتر است هستیم، وقتی صحبت از آرایش دامادها و لوازم جانبی آنها می شود. ما در حال دور شدن از قطعات برجسته (خداحافظ جوراب های راه راه و دکمه سرآستین های جدید!) هستیم و بیشتر روی مواردی تمرکز می کنیم که کت و شلوار فرد را تکمیل می کنند. کراوات‌های طرح‌ریز، دکمه‌های سرآستین صیقلی، و کفش‌های توری ، انتخاب‌هایی هوشمند برای یک عروسی رسمی هستند. برای یک عروسی غیررسمی‌تر، می‌توانید کراوات را کنار بگذارید، یک مربع جیب برای ظاهری تمام‌شده نگه دارید، و کفش‌های براق را انتخاب کنید و در این بین جوراب اختیاری است .

کفش های کلاسیک راه حل مناسب استایل شما هستند و پیشنهاد می کنیم برای ظاهری شیک پوش از چرم لاکی استفاده کنید. و برای کسانی که نمی‌خواهند راه خود را از کفش‌های کتانی خود جدا کنند، در طول پذیرایی، کمد لباسشان را تغییر دهند این زمان مناسبی است تا کمی استایل خیابانی به ظاهر خود بیافزایید.

منبع : www.brides.com

نویسنده

Afra


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *