کالکشن دیور، بهار و تابستان 2021 (DIOR)

منتشر شده در تاریخ

هفته مد پاریس، بهار تابستان 2021

برندهای مطرح لباس، مد و فشن هر ساله در سرتاسر دنیا البته به غیر از ایران،کالکشن‌ها و طرح‌های جدید فصلی و سالانه خودشان را از چند ماه پیش از فصل مورد نظر آن کاکشن عرضه می‌کنند و به نمایش میگذارند .در واقع با عرضه زود هنگام طراحی‌های لباس برند خود، علاوه بر گسترش دادن بازار هدف خود ، به نوعی مد و استایل لباس ماه‌های آینده را بر دیگران دیکته می‌کنند و ترند های خود را میسازند.در این بین در راستای یک بحران جهانی در بهار و تابستان امسال بخشی از ترند‌های 2021 به طور اجتناب ناپذیری رویداد های اخیر را دربرمیگیرد.

بررسی کالشن دیور (DIOR)

دیور که یکی از مطرح‌ترین و بزرگترین برندها در حوزه مد و فشن میباشد ، کالکشن بهار و تابستان 2021 خود را در هفته مد پاریس در معرض دید عموم قرار داد.به گفته سایت دیور، این کالکشن بر اساس شرایط موجود جهان و به خاطر اپیدمی موجود در سرتاسر دنیا تغییرات بسیاری را تجربه کرده و طراحان لباس دیور، کالکشنی را بر این اساس رویدادهای جهانی روانه بازار کرده‌اند.

نمایش فشن شو دیور

نمایش کالکشن دیور ایده‌ها و طراحی کالکشن لباس سال ۲۰۲۱ با موزیکهایی به سبک اپرا و آوازهای کلیسا آغاز شد. تم لباس‌های کالکشن برگرفته از لباس هایی به سبک کلیسا و حالت شرقی طراحی شده بودند و رنگ‌های انتخاب شده برای این مجموعه به گونه ای بود که در زمان صبح انرژی بخش باشد. طرح اصلی برند دیور که از مهمترین ارگونومیت های مد سطح بالا بوده ، این کالکشن رو به دور از سبک اصلی آن که برش های تنگ زنانه بود طراحی کرده اند.

سبک لباس‌ها

اکثر لباس‌ها دارای حالات و طرح های شرقی و آزاد بود همراه طرح‌های گلدار دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی، دامن های حاشیه دار، کت‌های معروف دیور با نام ژاکت بار با سیلویت ساعت شنی، دستمال سر و گوشواره های بزرگ طلایی همراه شده بود. ماریا گراتز چیوری مدیر هنری دیور dior درباره مجموعه لباس ارایه شده امسال بیان کرد که لباس ها باید چیزی بیشتر از یک لباس ساده باشند، برای مدت طولانی لباس‌ها نشان‌دهنده تفکرات و اعتقادات‌ ما بوده اما در ماه های اخیر بیشتر وقت‌ مان در خانه هستیم و حالت شخصی و خصوصی زندگی به خود گرفته و لباس‌ها باید منعکس کننده سبک جدید زندگی باشد.

استراتژی جدید برای موی مدل‌ها

مدیر هنری این برند مجموعه ای خاص برای راحتی در خانه طراحی کرده و مدل موی راحت و کاربردی برای کار در خانه طراحی و اجرا کرده است . به عقیده خودش این استایل کاملا مناسب جلسات مجازی هستند همچنین برای مدل آرایش صورت از خط چشم‌های ضخیم استفاده کرد.

نویسنده

Zoya


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *