معرفی دوره آموزشی برند سازی

منتشر شده در تاریخ ۱۰ دقیقه

برندینگ چیست؟

در مرحله اول بگوییم که «برند» درواقع یک تام و نشانی است که شما را از دیگران جدا میکند و باعث متمایز و قابل شناسایی شدن کمپانی شما و محصولی که ارائه میدهید میشود . مخاطب شما و بازار هد هدفی که در آن قرار دارید شما را با این نام شناخته و امکان را به دیگران میدهید که بتوانند شمارا شناسایی و انتخاب کنند. در عصر حاضر که تعداد محصولات بیشتر از آن است که صرفا خود محصول هدف قرار بگیرد . درواقع برند ها هستند که با یکدیگر رقابت میکنند . این سبک بازار هدف که مردم برند ها را مورد توجه قرار میدهند در تمامی صنعت ها وجود دارد. پس نام ، لوگو ،رنگ مخصوص به برندتان ، سبک کاری و … همه آنچیزی هستند که شما را متمایز و در ذهن مخاطب ثبت میکنند. مسئله ای که باید بدانید این است که برای تبدیل به یک برند معروف شدن نیاز به آموزش زیاد ، مطالعه اصولی ، تجربه خو و دیگران و البته زمان دارید ، پس زمان را بیش از پیش مهم بشمارید.

از مزایای برندینگ

هر کسب کاری در صنعت های متفاوت دارید نیازمند هستید مسئله برندینگ را ضروری بدانید زیرا که تاثیرگذاری آن غیر قابل چشم پوشی است. برندیگ مزایای بسیاری برای شما به همراه دارد برای مثال :

 • برندینگ باعث افزایش آگاهی مردم نسبت به کمپانی شما میشود و در نتیجه معروفیت شما را به همراه دارد.
 • برندینگ جایگاه محصول شما را در بین دیگران بالا میبرد. با بالا رفتن ارزش کمپانی شما ، سودهی و جذب مشتریان بیشتر از پیامد های بدیهی آن هستند.
 • برندینگ با جذب مشتری رابطه مستقیمی دارند هرچه شما معروف تر باشید قابل اعتماد تر هستید در نتیجه افراد بیشتری شما را انتخاب میکنند.
 • برندینگ جایگاه افرادی که با شما همکاری میکنند را نیز افزایش میدهد در نتیجه افراد تمایل زیادی به همکاری با شما دارند.

جامعه هدف برندینگ برای چه کسانی جذاب است

فلسفه برندینگ صرفا متعلق به مصرف کنندگان نیست .کارکنان ، سهامداران و سرمایه گذاران از جمله قشری هستند که به برند شما اهمیت میدهند. در واقع، برندینگ دامنه متنوعی از افراد، از مصرف کنندگان گرفته تا کارکنان، سرمایه‌گذاران، سهامداران، تأمین‌کنندگان و توزیع‌کنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

برند در صنعت فشن

مسئله برندسازی بزرگ تر از آن است که شما فکر میکنید . برندینگ در صنعت مد و فشن به دنبال هویت و درک و خلاقیت یک شخص است. برند و طرح برای شماست ما برای فروش آن باید به شما بگویند و اجازه رقابت بدهند پس برندسازی شخصی بیش یک طراحی لباس مخصوص است. درواقع کالا متعلق به شماس اما این اینکه چگونه آن را بفروشید را ما میگوییم. در پشت صحنه هر محصول و کالایی که تولید میشود مغز متفکری وجود دارد. این مسئله شامل وبلاگ ،مجله، برچسب طراح و… میباشد که بیشتر از محصول اهمیت نداشته باشند کمتر هم نیستند. درواقع مشتریان امروزه به دنبال چیزی بیش از یک کالا برای استفاده هستند . اینکه شما در صنعت مد چه شغل و جایگاهی داشته باشید اهمیتی ندارد برای موفقت نیاز به یک برند دارید.

توضیحات دوره برندسازی صاحو

برندسازی از مهم‌ترین فرآیندهای بازاریابی و افزایش فروش است و به مجموعه‌ راه‌کارهایی گفته می‌شود که به یک برند هویت می‌بخشد و موجب تمایز آن از سایر رقبا و برندها می‌شود. یکی از روش‌های برندسازی، ایجاد تمایزی منحصر بفرد (USP یا همان Unique Selling Proposition) برای یک برند است. از آنجایی که در صنعت مد و لباس اکثر وجوه تمایز قابل کپی‌برداری است، این عمل سخت‌تر است گرچه غیرممکن نیست. در این دوره دانشجویان با مفهوم برندسازی آشنا می‌شوند و راه‌های ایجاد برند را فرا می‌گیرند. در کنار آن، توانایی کار با مشتری که از ویژگی‌های مورد انتظار در افراد برای بهبود برند و افزایش فروش است نیز به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

طرح درس ها:

 • مهارت ثبت برند
 • توانایی کار با مشتری
 • چگونگی برندسازی
نمونه مدارک هنرجوهای صاحو

برخی از سوالات رایج در مورد دوره

 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  بله. پیش‌نیاز برندسازی تخصص در حوزه‌ای است که فرد تمایل به ایجاد برند در آن حوزه را دارد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی رلیانس فرانسه را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و صحت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت اصلی رلیانس فرانسه قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه مربوطه به بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)

کلام اخر صاحو

بخش آموزشی صاحو با سه مزیت ورکشاپ‌های رایگان و مستمر، اساتید مجرب و مدارک بین‌المللی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین می‌کند. صاحو استایل مدارک خودش را با همکاری شرکت بین‌المللی رلیانس فرانسه به هنرجویانی که با موفقیت دوره را به‌ پایان می‌رسانند، اعطا می‌کند. این مدارک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه است. صحت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آنها از طریق سایت اصلی رلیانس فرانسه قابل بررسی است.

نویسنده

ساغر رفیعی


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *