معرفی انواع پالتو مردانه

منتشر شده در تاریخ

همانطور که در پست های قبل به آن اشاره کردیم، پالتو یک نوع لباس زمستانی ضخیم است که روی لباس های دیگر می پوشند و از پارچه ضخیم یا پشم برای گرم نگه داشتن بدن، تهیه می شود.

شما برای خرید یک پالتوی مناسب نیاز است یک سری نکات را در نظر بگیرید :

اول از همه به جنس پارچه توجه کنید، بهترین پارچه ها برای فصل سرد زمستان پشم و کشمیر است، کشمیر گرم تر است ولی به دلیل هزینه زیاد آن و دوام کمترش نسبت به پشم، به نظر می رسد پالتوی پشم مناسب تر باشد. پالتوهایی که لایه‌ای آستری از جنس پلی پروپیلن دارند، شما را در حد انتظار گرم نگه‌ می‌ دارند.

برای پالتوی مردانه بهتر است که سرشانه آن کمی از خط شانه پایین تر باشد، زیرا برای وقتی که کت رسمی و یا کت اسپرت به تن دارید سرشانه پالتو در جای اصلی خود قرار بگیرد.

پالتویی انتخاب کنید که فیت تن شما است، می توانید یک سایز بزرگ تر از سایز کت معمولی بخرید که این امکان را به شما می دهد که آزادانه حرکت کنید و در آن راحت تر باشید. می توانید جهت اطمینان از اینکه پالتو اندازه شماست یا خیر، روی یک صندلی بنشینید و بلند شوید، خم شوید و بالا بردن دستانتان را امتحان کنید.

جیب های پالتو باید گونه ای باشد که دستتان راحت در آن قرار گیرد، نه خیلی بالا باشد و نه پایین.

اگر قد بلندی دارید بهتراست از پوشیدن پالتو های کوتاه و بالای زانو دوری کنید چون باعث می شود قدتان کشیده تر به نظر برسد. پالتو های بلند و تا زیر زانو انتخاب بهتری برای این افراد قد بلند است که از کشیدگی آن ها کم می کند. افراد قد کوتاه میتوانند پالتو های کوتاه و تا بالای زانو بپوشند تا بلند تر به نظر برسند.


ست کردن پالتو مردانه :

1_ست با هودی :

2_ست با یقه اسکی :


3_پالتو یقه ایستاده :

4_ست با کلاه :

شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *