موسسه صاحو استایل

منتشر شده در تاریخ

معرفی

صاحو استایل زیرمجموعه شرکت آینده‌سازان اورنگ تتیس، مجموعه‌ای فعال در دو بخش آموزش مجازی طراحی لباس و بخش تولید و فروش لباس می‌باشد. این مجموعه از سال ۹۵ بصورت فیزیکی با همکاری ایوان خانه معمار به فعالیت می‌پرداخته و از سال ۹۷ وارد بخش طراحی لباس شده است. از شهریور سال ۱۳۹۹ این مجموعه با نام صاحو استایل فعالیت مجازی خود را شروع کرد. در حال حاضر نیز، تا بهمن ۱۳۹۹، بخش آموزش این مجموعه با ۱۲ استاد مطرح در زمینه طراحی لباس در داخل کشور همکاری می‌کند.

فعالیت بین‌المللی

هدف این مجموعه توسعه فعالیت خود در سایر نقاط جهان می‌باشد که به این منظور قصد دارد از طریق شعب خود در بخش آموزش با همکاری اساتید مطرح کشورهای مختلف، خدمات آموزشی خود را ارائه دهد و در بخش طراحی و فروش از طراحان مطرح همان کشور استفاده نماید.

پلتفرم آموزشی

ویژگی اصلی بخش آموزش ایجاد فضایی برای فروش محصولات هنرجویان از طریق این پلتفرم می‌باشد. بخش آموزش با سه مزیت ورکشاپ‌های رایگان و مستمر، اساتید معروف و مدارک بین‌المللی با دیگر پلتفرم‌های آموزش آنلاین و حضوری رقابت می‌کند. هنرجویان با داشتن پروفایل بر روی سایت و اپلیکیشن صاحو استایل قادر به شرکت در کلاس‌های آنلاین می‌باشند. همچنین امکان دسترسی به محتوای ضبط‌شده کلاس‌ها نیز برای هنرجویان پس از هر کلاس وجود دارد.

مدارک موسسه صاحو با همکاری موسسه رلیانس فرانسه اعطا می‌گردد.

طراحی و تولید

در کنار فعالیت آموزشی، این مجموعه قصد راه‌‌اندازی خط تولید لباس و اکسسوری‌های مرتبط با لباس را دارد. در این بخش صاحو استایل قصد دارد تولیدات ویژه‌ای را ارائه دهد که توسط طراحان برجسته این حوزه طراحی گردیده و فقط به تعداد محدودی تولید گشته‌اند.


تماس با ما:

شماره ثابت: ۲۶۷۲۲۸۶۹-۰۲۱

شماره همراه: ۰۹۸۹۰۲۴۳۱۳۰۰۶

نویسنده

Zoya


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *