استایل کاگرل (Cowgirl)

منتشر شده در تاریخ

استایل کاگرل (Cowgirl)

اگر علاقمندبه استایل های غربی یاشید این علاقه حتما شمارا با استایل کابوی و کاگرل آشنا کرده، کاگرل استایل دخترانه کابوی هست و تفاوت زیادی با استایل اصلی که همان کابوی هست ندارد.برای داشتن این استایل حضور آیتم هایی مثل، کلاه کابوی چرم طبیعی قهوه‌ای رنگ، شلوار جین آبی با کمربند چرم قهوه‌ای، ژاکت جیر یا چرم، یک جفت چکمه‌ گاوچرانی و چند تی‌شرت سفید یا طرح جین ضروری هست . خانوم ها در این استایل از اکسسوری های چرمی و کیف چرم هم برای کامل شدن استایل خود استفاده می‌کنند.

حضور پر رنگ استایل کاگرل

به نمایش‌های مد و جدیدترین مجموعه‌های طراحان توجه کرده باشید، قطعامتوجه افزایش این استایل در طرح‌های طراحان و سبک پوشش غربی میشوید. پیراهن ‌های خمیده، چکمه ‌های گاوچرانی، جزئیات و آستین‌ های پف‌دار همه به سبک قدیمی آمریکایی اشاره دارد. حضور این سبک درمجموعه ای از Raf Simons در Calvin Klein با الهام از سبک آمریکاناشروع شد که در سال۲۰۱۷ شروع به کار کرد. از آن زمان لباس‌هایی با این طرح ها هر فصل دوباره استفاده میشوند.

چکمه ها و نوع انتخاب آن

درواقع شناسنامه این استایل کلاه و چکمه های چرمی هستند. چرم طبیعی،کلاه لبه دار و پهن که اصل آن به گاوچران های اسپانیایی برمیگردد و البته چکمه های چرم مهمیز (Spur) دار معروف که در فیلم های وسترن دیده شده است . مهمیزها (Spur) همان تکه فلزی هایی هستند که در پشت این چکمه ها استفاده میشود.آنها مانند دکمه سردست کت قابل جدا شدن هستند . البته شما میتوانید چکمه های ساده انتخاب کنید. بعضی از چکمه‌های مورد استفاده در استایل کاوگرل با رنگ‌های شلوغ، خاتم کاری براق، طرح‌های برش خورده یا گلدوزی‌های ظریف طراحی و دوخته شده‌اند. امروزه این استایل بسیار مدرن طراحی میشود.

اکسسوری‌ها

برای استفاده از اکسسوری‌ در این استایل آیتم هایی با چاپ‌ پوست مار و گاو مخصوصا چرم با طرح‌های متفاوت و گلدوزی‌های گزینه های اصلی شما هستند. در استایل کاگرل اکسسوری مهم شما کمربند است تاثیر بسیاری در جلوه استایل دارد.در همین راستا بهتر هست از کمربند‌های چرمی با سگکی براق وطرح‌های تگزاسی استفاده کنید.در جامعه آمریکا افزایش استفاده از استایل کابوی باعث شد استایل کاگرل هم به تدریج در گروه‌های فرهنگی و هنری در آمریکا و تمام دنیا رشد چشمگیری داشته باشد.

نویسنده

Afra


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *