استایل ویمسیکال Whimsical style

منتشر شده در تاریخ

طبق تعریف لغوی فشن، این استایل از خیال‌بافی و بلندپروازی به وجود آمده است. رنگ‌های متنوع، پذیرش میکس رنگ‌‌ها، ترکیب پترن ها و بافت پارچه ها. در سبک ویمسیکال رنگ سیاه را جز در طراحی ها یا دیتیل های بسیار جزئی نمی‌بینید، به جای آن بیشتر از رنگ های آبی، سبز و صورتی روشن استفاده می‌شود.در استایل ویمسیکال که امروزه در بین سلبریتی ها و افراد مشهور بسیار محبوب شده، صرفا رنگ های شاد و طرح های جذاب کاربرد دارند و رنگ های تیره در این استایل جایی ندارند.

کمد شخص ویمسیکالیست

در کمد شخص ویمسیکالیست، شما می‌توانید طیف گسترده ای از رنگ ها و پترن ها را در پوشاک و اکسسوری ها ببینید.در این سبک توجه ویژه ای به دامن های بلند، پیراهن های دخترانه ی کوتاه و اکسسوری‌های دست دوز و رنگ شده است. پترن های مورد توجه در این سبک استایل، شامل گل‌گلی، نقطه دار و تو‌پ‌توپی هستند.استایل ویمسیکال از اینکه از چارچوب استایل جامعه خارج شود ترسی ندارد، بلکه از دوختن همه نگاه ها به خود و از قرار گرفتن در کانون توجه، لذت می‌برد. در کل، سبک ویمسیکال را می‌توان به «جسارت بازی با فشن» تعبیر کرد.

پیراهن های بلند با رنگ های شاد

ترکیب رنگ های شاد و سرزنده، یکی از ویژگی های اصلی سبک ویمسیکال شمرده می‌شود. این رنگ ها به خصوص در فصل تابستان طرفداران زیادی پیدا می‌کنند.می توانید از یک سرهمی بلند به عنوان یک استایل بهاری ویمسیکال استفاده کرد. پیراهن و لباس های این سبک نیز باید رنگ های روشنی داشته باشد و طرحهای شلوغی داشته باشد. پیراهن های خالدار با خالهای روشن، گل های رنگی، طرح ها و پترن های هندسی اگر رنگ شادی داشته باشند، می توان به عنوان لباس های ویمسیکال استفاده شود.در استایل ویمسیکال، از رنگ های سفید یا طوسی بسیار روشن به عنوان رنگ خنثی استفاده می‌شود.

کت یا بلیزر های ویمسیکال

کت یا بلیزرها در این سبک از لباس پوشیدن هیچ گاه به عنوان یک آیتم اصلی مورد استفاده قرار نگرفته اند.این آیتم از استایل ویمسیکال بیشتر مخصوص کسانی است که می‌خواهند در زمستان نیز این استایل را حفظ کنند. معمولا جنس پارچه این لباس‌ها زخیم‌تر است، به همین خاطر مقاومت خوبی در مقابل سرما دارند. در این کتها نیز طرح‌ها و رنگ‌های فانتزی و شاد به چشم می‌خورند.

دامن های بلند با پترن های رنگی

یکی از آیتم های اصلی کمد استایلیست های سبک ویمسیکال، دامن های کلوش و بلندی‌ست که در رنگ های شاد و پترن های دخترانه و رنگی طراحی ‌می‌شوند. این دامن ها را اخیرا فصل تابستان به تن استریت استایلیست های ایرانی نیز می‌بینیم. می‌توانید این نوع دامن ها را با مانتوهای سبک رنگ سفید یا کرمی روشن ترکیب کنید.

اکسسوری های مناسب با ویمسیکال

استایل ویمسیکال از خیال پردازی و ذهن‌خلاق طراح سرچشمه می‌گیرد. این استایل بسیار زیاد آزادانه طراحی میشود و به شما در زمینه انتخاب اکسسوری نیز انتخاب های بیشتری میدهد.در این استایل همه چیز برای جلب توجه طراحی شده، پس بهتر است در انتخاب اکسسوری نیز از همین روش استفاده کنید.

نویسنده

Zoya


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *