ضوابط و مقررات «مؤسسه صاحو» برای دانشجویان

شما با کمال علم و آگاهی نسبت به ضوابط و مقررات داخلی «مؤسسه صاحو» موارد ذیل را تعهد و تضمین نموده و در صورت عدم ‌انجام تعهدات مشروحه ذیل حق هرگونه اعتراض را قانوناً از خود سلب می‌کنید.

۱. در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال در خصوص شرایط آموزشی و ثبت‌نام، هنرجویان پیش از تکمیل فرآیند ثبت‌نام ملزم به طرح سوالات خود با مؤسسه بوده و مسئولین مؤسسه کلیه اطلاعات لازم را در اختیار هنرجویان قرار خواهند داد.

۲. هنرجو موظف به رعایت کلیه شئونات اخلاقی و انضباطی برابر با قوانین جاری کشور و عرف بوده و در صورت تشخیص عدم صلاحیت هنرجو از ادامه تحصیل هنرجو خودداری به عمل خواهد آمد و شهریه پرداخت شده توسط هنرجو به وی مسترد نمی‌گردد.

۳. هنرجویان موظفند در محیط فضای مجازی کلاس‌ها و گرو‌‌ه‌های مجازی و… در کلیه موارد، رعایت احترام مدرسین، هنرجویان دیگر و مسئولین را داشته و در صورت اخلال در نظم مؤسسه برابر بند دو از ادامه تحصیل هنرجو جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۴. هنرجو موظف است برای دریافت مدرک پایان دوره نظرسنجی‌های مربوط به دوره خود را در سایت تکمیل نماید. دریافت گواهینامه‌های آموزشی منوط به تحویل پروژه‌های نهایی برای تمامی کلاس‌های دوره و حضور هنرجو در کلاس (۷۰ درصد زمان تشکیل کلاس‌) می‌باشد.

۵. به موجب این قرارداد هنرجویانی که چک پرداخت نکنند، به‌صورت خودکار مطابق میزان بدهی‌شان سفته الکترونیک صادر می‌شود که پس از تسویه دوره به‌صورت خودکار باطل می‌گردد.

۶. پس از ثبت‌نام دوره در صورتی که هنرجو بخواهد از دوره خود انصراف دهد، ۹۰ درصد از کل شهریه دوره به عنوان هزینه کنسلی دوره در نظر گرفته می‌شود و دانشجو ملزم به پرداخت آن است و‌ پس‌ از شروع دوره امکان انصراف از دوره و بازگشت شهریه وجود ندارد.

۷. درصورت دیرکرد در پرداخت اقساط، به ازای هر یک ماه دیرکرد، ۱۰ درصد همان قسط به‌منزله جریمه در نظر گرفته می‌شود.

۸. هنرجو به مؤسسه اختیار می‌دهد تا روند اطلاع‌رسانی پیرامون فعالیت‌های مؤسسه را از طریق تماس تلفنی، پیام‌رسان‌ها، پیامک روی تلفن همراه و همچنین پست الکترونیکی درج گردیده در پروفایل کاربری را دریافت نماید.

۹. تعطیل کردن کلاس از طرف دانشجویان باید به صورت کتبی و در قالب نامه (با رضایت تمامی اعضای کلاس و استاد مربوطه) حداقل ۷۲ ساعت قبل از کلاس به مؤسسه گزارش داده شود و مؤسسه در این زمینه مختار و اقدامات لازم را ایجاب می‌نماید.

۱۰. در صورت عدم برگزاری کلاس در ساعت آموزش به دلیل تعطیلات رسمی و یا عدم حضور مدرس، جلسه جبرانی آن کلاس برگزار خواهد گردید.

۱۱. ضبط و دانلود محتوای دوره‌ها به علت مشارکت مؤسسه با سایر ذی‌النفعان در محتوا، برای هنرجویان امکان پذیر نمی‌باشد و درصورت امکان تنها به صورت آنلاین قابل دسترس است. هنرجویان با ثبت‌نام در هر دوره امکان استفاده از محتوای دوره اعم از ویدئو‌ها، تمرین‌ها و سوالات را به‌صورت آنلاین دارند و هر گونه دانلود، کپی، باز نشر یا در اختیار دادن حساب کاربری خود به دیگران غیر قانونی و شرعاً حرام است و پیگرد قانونی دارد. مؤسسه می‌تواند دسترسی این افراد را به دوره قطع کند و موضوع را از مراجع قانونی مورد پیگرد قرار دهد.

۱۲. ثبت‌نام هنرجویان به منزله مطالعه کامل آیین‌نامه و آگاهی از بندهای آن بوده و هنرجو متعهد به رعایت این مفاد می‌باشد.

اشتراک‌گذاری این صفحه