استایل الگانت

منتشر شده در تاریخ

اصول اولیه استایل الگانت

یار و همراه همیشگی استایل الگانت، عناصر پر زرق و برق و جزئیات ظریف است. دختران پیرو این استایل، هرگز بدون بهترین‌های خود از خانه بیرون نمی‌روند. در این استایل بعد دخترانگی بیشتر خود را نمایان می‌کند.در این استایل خانم ها باید سعی کنند از لباس های شیک وبا شکوه استفاده کنند تزیبایی دو چندان شود در استایل الگانت دختران باید توجه کنند که درخشندگی لازم رو داشته باشند تا این استایل بهتر دیده شود.

قوانین الگانت

داشتن فرم پاهای خوب برای شما برای استایل الگانت یک فاکتور مهم است ، پوشیدن یک دامن کوتاه یا شلوار کوتاه بر پاهای برهنه می تواند زیبایی رو دو چندان میکند ، فرم پاها باید زیبایی لازم رو داشته باشد فراموش نکنید که ورزش کردن برای داشتن پاهای مناسب برای این استایل مهم است . داشتن فرم بدن خیلی مهم است سعی کنید ورزش رو همیشه در برنامه خودتون داشته باشید تا کمری باریک تری برای خود ایجاد کنید.اگر بخواهیم تاثییر کت و شلوار رو در استایل الگانت برسی کنیم،توجه کنید کت و شلوار رو برحسب زیبایی انتخاب نکنید سعی کنید روانشناسی رنگ رو یاد بگیرید و ست کردن لباسها رو بدونیدبه عنوان مثال رنگ مشکی و یا خاکسری نسبت به رنگ های دیگر میتوان راحت تر و بیشتر ست نمود و همچنین نوع پارچه رو دقت کنید .استفاده از اکسسوری در استایل الگانت بسیار مهم است، حتما بایداز جواهرات مانند دستبند گوشوارهو یا گردنبند استفاده کنید اما زیاده روی نکنید.

وقتی از کریستین دیور سوال شد “چه چیزی در خوشپوشی مهم است؟”

او این چنین پاسخ داد، هیچ کلیدی وجود ندارد! اگر این کار خیلی آسان بود، زنان ثروتمند می توانستند این کلید را بخرند و تمام نگرانی های آن ها در مورد مد تمام می شد و به ایده ال خود برسند ! اما سادگی، آراستگی و خوش سلیقگی سه اصول اساسی مد است قابل خریدن نیست. اما نکته مهم این استکه فقیر و ثروتمند هر دو می توانند آن را بیاموزند و استفتده کنند.

______________________________________________________________________________________________________________

شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EN