دوره کالکشن‌سازی

کالکشن‌سازی
کالکشن لباس یعنی طراحی مجموعه‌ای لباس که یک برند برای نمایش کارهای خود و تاثیرگذاری در ذهن مخاطب انجام می‌شود. طراحان لباس نیز برای آن‌که لباس‌هایی که طراحی کرده‌اند را به نمایش بگذارند، باید کالکشن مختص خود از لباس‌های طراحی‌شده را ایجاد کنند. لازم به ذکر است که در ایجاد یک کالکشن، تمامی کارها یعنی از طراحی تا دوخت و دوز لباس را طراح و یا هم‌تیمی‌های یک طراحی انجام دهند. طراحی لباس‌های یک کالکشن می‌تواند با الهام از استوری‌بُرد، طبیعت، بناهای معماری و … باشد.
این دوره دانشجویان را آماده می‌کند تا آمادگی لازم را برای دانستن هر آنچه برای ایجاد یک مجموعه لباس طراحی‌شده و قابل فروش مد لازم است را داشته باشند. در این دوره‌ دانشجویان نه تنها یاد می‌گیرند که چگونه انواع مختلف لباس‌ها یا طرح‌ها را ترسیم کنند، بلکه هم‌چنین در مورد پارچه‌ها و مواد مختلف، و چگونگی چیدن آن‌ها برای ایجاد لباس‌های شگفت‌انگیز را یاد می‌گیرند. با تحقیق در مورد آخرین ترندها، دانشجو می‌تواند مودبُرد خود را ایجاد کند تا مفهوم خود را توضیح دهد. سپس دانشجو با مطالعه در مورد اشکال و حجم‌های مختلف با توجه به پارچه‌هایی که استفاده می‌کند، پورتفولیویی مناسب برای کلکسیون خود را ایجاد می‌کند.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 • هزینه دوره باید پس از جلسه اول تا پیش از جلسه دوم تکمیل گردد.
 1. چگونگی شروع یک کالشکن
 2. ایده‌پردازی‌ها و راهنمای انتخاب کانسپت
 3. مشخص کردن بازار هدف
 4. بررسی روند کار برندها
 5. طراحی و ساخت moodboard و شیوه‌های ایده گرفتن از آن
 6. Fabric board و color board
 7. چیدمان کالکشن
 8. آموزش طراحی پارچه متناسب با نوع لباس‌های طراحی شده در کالکشن
 9. شناخت شیوه‌های طراحی برای تولیدی‌ها
 10. استاندارد‌سازی
 11. طراحی شناسنامه محصول
 12. پروژه نهایی
 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  بله. پیش‌نیاز این دوره، دوره‌های فیگور، رنگ‌شناسی، طراحی لباس، استايلينگ، و سبك‌شناسی می‌باشند.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند و گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت کنند، می‌توانند این مدرک را در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها ارائه دهند. تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.

برای ثبت‌نام در دوره کالکشن‌سازی ابتدا در همین سایت ثبت‌نام نمایید.

ثبت‌‌نام در صاحو استایل