دوره کالکشن‌سازی

کالکشن‌سازی

کالکشن لباس به معنای طراحی یک مجموعه لباس است که یک برند انجام می‌دهد تا کارهای خود را نمایش دهد و تأثیرگذاری در ذهن مخاطب بگذارد. طراحان لباس نیز برای ارائه لباس‌های طراحی‌شده خود باید کالکشن مختص خود را ایجاد کنند. لازم به ذکر است که در ایجاد یک کالکشن، تمامی مراحل از طراحی تا دوخت و دوز لباس توسط طراح یا تیم طراحی انجام می‌شود. طراحی لباس‌های یک کالکشن می‌تواند با الهام از داستان‌بافته، طبیعت، ساختمان‌های معماری و دیگر عناصر صورت گیرد.
این دوره دانشجویان را به حداکثر آمادگی برای درک همه جوانب لازم برای ایجاد یک مجموعه لباس طراحی‌شده و قابل فروش در عرصه مد می‌رساند. در این دوره، دانشجویان نه تنها یاد می‌گیرند که چگونه انواع مختلف لباس‌ها و طرح‌ها را ترسیم کنند، بلکه همچنین درباره پارچه‌ها و مواد مختلف و چگونگی آراستن آن‌ها برای ایجاد لباس‌های جذاب آموزش می‌بینند. با تحقیق در مورد آخرین روندها، دانشجو می‌تواند مدبرد خود را ایجاد کرده و مفهوم خود را توضیح دهد. در مرحله بعد، با مطالعه در زمینه اشکال و اندازه‌های مختلف با توجه به پارچه‌های استفاده شده، پورتفولیوی مناسب برای کالکشن خود را تدوین می‌کند.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 • با پرداخت یک میلیون تومان می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید.
 • هزینه دوره باید پس از جلسه اول تا پیش از جلسه دوم تکمیل گردد.
 1. چگونگی شروع یک کالشکن
 2. ایده‌پردازی‌ها و راهنمای انتخاب کانسپت
 3. مشخص کردن بازار هدف
 4. بررسی روند کار برندها
 5. طراحی و ساخت moodboard و شیوه‌های ایده گرفتن از آن
 6. Fabric board و color board
 7. چیدمان کالکشن
 8. آموزش طراحی پارچه متناسب با نوع لباس‌های طراحی شده در کالکشن
 9. شناخت شیوه‌های طراحی برای تولیدی‌ها
 10. تِک پَک
 11. طراحی شناسنامه محصول
 12. پروژه نهایی
 1. تخته شاسی a3
 2. کاغذ طراحی پارس a3 (۲۰ عدد)
 3. کاغذ پوستی a3 (۵۰ عدد)
 4. اتود ۰.۵
 5. پاک‌‌کن مدادی
 6. پاک‌‌کن خمیری

چنانچه در طول دوره نیاز به لوازم خاصی باشد، در کلاس توسط استاد مربوطه توضیح داده خواهد شد.

 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  بله. پیش‌نیاز این دوره، دوره‌های فیگور، رنگ‌شناسی، طراحی لباس، استايلينگ، و سبك‌شناسی می‌باشند.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند و گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت کنند، می‌توانند این مدرک را در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها ارائه دهند. تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.