دوره استایلینگ جامع

استایلینگ جامع

استایلیست شخصی است که پیشه‌اش استایلینگ است و کسی است که کارش هدایت مُد در یک مسیر مشخص و برنامه‌ریزی شده است. او باید بتواند عناصر یک سبک را به خوبی در کنار هم قرار دهد و در نهایت به حالتی که از نظر خود ایده‌آل است برسد. همچنین یک استایلیست می‌تواند به‌عنوان یک مشاور کار کند و لباسی مناسب برای کمپین‌های تبلیغاتی، برنامه‌های تلویزیونی، موزیک ویدئوها، اجرای کنسرت، افراد مشهور، مدل‌ها یا دیگر چهره‌های مطرح انتخاب کند.
همانطور که مشهود است، ساخت استایل یکی از وظایف استایلیست‌ها می‌باشد. همچنین اولین گام برای ساختن استایل شخصی، شناخت استایل خود است که از مهارت‌هایی است که فرد در طول این دوره بدست می‌آورد.
بخشی از مطالبی که هنرجویان در طول دوره با آن‌ها آشنا می‌شوند به شرح زیر است:
 • تاریخچه‌ای از فشن و استایلینگ در فشن
 • استایل‌های مختلف
 • مباحث مختلف استایلینگ
 • دانش بصری در استایلینگ
 • روش الهام‌گرفتن در ایجاد استایل‌ها
 • چشم‌انداز شغلی
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
 1. اصطلاحات مد و استایلینگ
 2. روان‌شناسی رنگ‌ها
 3. پالت رنگ‌شناسی
 4. ترکیبات رنگ در استایل
 5. ایرادامات اندامی در استایلینگ
 6. بیزنس استایلینگ
 7. فشن استایل‌ها
 8. پرسونال استایل‌ها
 9. کمد لباس کپسولی
 10. درس کدها
 11. مروری بر ادیتوریال استایلینگ
 12. نحوه‌ ارائه پورتفولیو استایلینگ

چنانچه در طول دوره نیاز به لوازم خاصی باشد، در کلاس توسط استاد مربوطه توضیح داده خواهد شد.

 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند و گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت کنند، می‌توانند این مدرک را در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها ارائه دهند. تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.