دوره پکیج حضوری نازک‌دوزی

پکیج حضوری نازک‌دوزی
اگر به لباس‌ها و پارچه‌ها علاقه‌مندید، شاید خیاطی یکی از شغل‌هایی باشد که برایتان مناسب باشد. امروزه، خیاطی به یکی از رشته‌های تخصصی و سودآور تبدیل شده است و با آموختن اصول این هنر، هنرمندان می‌توانند به آن به عنوان یک کسب و کار تخصصی نگاه کنند. این دوره، هنرجویان را قادر می‌سازد تا با کامل‌ترین دقت، رسم الگو، مدل‌سازی و دوخت انواع دامن، شلوار، آستین، یقه و سایر لباس‌های روزمره را یاد بگیرند. همچنین، در این دوره، به طور جامع به آموزش کامل پوشش بالاتنه (دوخت مانتو و شومیز) نیز پرداخته می‌شود.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط
پرداخت به صورت چک
 • رزرو: ۱ میلیون تومان (پرداخت نقدی)
 • قسط اول: ۲ میلیون تومان (پرداخت نقدی)
 • اقساط ماهانه: ۳ فقره چک به مبلغ ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در طول ۶ ماه (ماه‌های ۲، ۴، و ۶)
 1. شناخت انواع چرخ و کاربرد آن‌ها
 2. شناخت انواع ابزار و کاربرد آن‌ها
 3. اتوکشی درز‌ها و اتوکشی کار نهایی
 4. توانایی آماده کردن پارچه برای برش و محاسبه مقدار پارچه مصرفی
 5. اندازه‌گیری‌ها
 6. رسم الگوی بالاتنه (رگالی کردن الگوی بالاتنه)
 7. رسم آستین اساس (رگالی کردن الگو)
 8. مدل‌سازی الگوی آستین
 9. رسم دامن اساس
 10. مدل‌سازی الگوی دامن
 11. رسم شلوار
 12. مدل‌سازی الگوی شلوار
 13. +هدیه: جواهردوزی
 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت راست دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.

برای ثبت‌نام در دوره پکیج حضوری نازک‌دوزی ابتدا در همین سایت ثبت‌نام نمایید.

ثبت‌‌نام در صاحو استایل