رنگ های نود (Nude)

منتشر شده در تاریخ ۱۰ دقیقه

رنگ‌ها تأثیر به سزایی در استایل و پوشش ما دارند. یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها برای ست کردن لباس و آرایش، رنگ نود (Nude) است.
رنگ نود درواقع سایه ای کمرنگ از مخلوط قهوه ای و سفید نزدیک به بژ است.
رنگ نود، چیزی نیست که ازمد برود، چه در آرایش، چه در لباس ها و ….
این رنگ به عنوان رنگ ترند 2021 و دنیای مد نیز شناخته میشود. رنگ نود تقریبا با هر رنگ پوست و پوششی همخوانی دارد.

بر اساس روانشناسی رنگ‌ها، نود احساس گرما، آرامش و امنیت را به ذهن القا می‌کند و رگه‌هایی از مدرن‌ بودن را هم به مخاطب خود نشان می‌دهد.
رنگ نودمیتواند در ترکیب با رنگ های دیگر معانی مختلفی را القا کند. از سری رنگ هایی که در کنار نود جذاب بنظر می آیند میتوان به رنگ های سبز، زیتونی، برنز و قهوه ای اشاره کرد.
از رنگ‌های دیگری که به تکمیل ترکیبی جذاب در کنار رنگ نود کمک می‌کنند، باید به رنگ‌های خاکستری مایل به قهوه‌ای، کاراملی، مشکی و شکلاتی اشاره کرد.
کفش هایی با رنگ نود، پاها را کشیده تر و قد را بلندتر نشان می دهند. آلیسون معتقد است برای یک بار هم که شده باید یک کفش با رنگ نود را با لباس های خود هماهنگ کنید و اثر آن را ببینید. از رنگ های اصلی تا رنگ های نئونی همگی می توانند با نود هماهنگ شوند.

رنگ‌های طوسی و مشکی از آن رنگ‌هایی هستند که می‌توانند در کنار رنگ‌ها و طرح‌های مختلف قرار بگیرند و تضاد لازم برای چشم‌گیرشدن استایل را فراهم کنند. رنگ‌های نود در کنار مشکی یا طوسی بسیار شیک و خاص می‌شوند.
بسیاری از لاک های ناخن در طیف رنگی نود قرار دارند و برای استفاده روزمره و در اماکن رسمی بسیار مناسب هستند . اگر شما کارمند و یا مدیر یک شرکت هستید میتوانید از لاک های نود استفاده کنید زیرا بیش از حد جلب توجه نمیکند.

یکی دیگر از روش‌های انتخاب رنگ نود برای لباس این است که از رنگی متناسب و هماهنگ با رنگ مو و چشم‌هایتان استفاده کنید. این کار کمک میکند تا ظاهر جذاب‌تری پیدا کنید. برای ست کردن لباس با رنگ چشم‌هایتان به دنبال طیفی از رنگ نود باشید که نزدیک به رنگ چشم شما است. مثلاً برای چشم‌های قهوه‌ای به دنبال طیف نزدیک به رنگ نود قهوه‌ای باشید. برای رنگ چشم‌های سبز به دنبال رنگ نود سبز باشید. شما می‌توانید از این ترفند برای خرید مانتو و یا حتی لباس مجلسی رنگ نود استفاده کنید.


شما میتوانید این مطلب و مطالب مشابه را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *