دوره طراحی و دوخت لباس عروس

طراحی و دوخت لباس عروس
دوره طراحی لباس عروس برای کسانی که می‌خواهند مهارت‌های حرفه‌ای خود را در طراحی لباس عروس به‌صورت تخصصی ارتقا دهند، طراحی شده است. در طول دوره، هنرجویان توانایی ترسیم بدن انسان، طراحی طرح‌های اولیه، و تکنیک‌های مختلف طراحی لباس عروس را کسب می‌کند. علاوه بر طراحی لباس عروس، در این دوره مهارت‌های موردنیاز برای دوخت لباس عروس، و همچنین مولاژ نیز آموزش داده می‌شود. این دوره طراحی عروس برای زنانی که می خواهند لباس عروسی خود را طراحی کنند نیز مناسب است.
مدرک معتبر پشتیبانی آنلاین پرداخت به صورت اقساط

طراحی فیگور و آناتومی: به‌عنوان یک طراح لباس عروس شما باید قادر باشید به‌راحتی و سرعت فیگور را روی کاغذ پیاده‌سازی کنید و امکان تصور و اسکچ‌زدن سه‌بعدی از فیگور‌های متفاوت را داشته باشید. این کار علاوه بر نشان دادن مهارت و تسلط شما باعث ایجاد توانایی شما در ‌پیاده‌سازی هرچه راحت‌تر طرح‌های ذهنی شماست.
مبانی هنر تجسمی: طراحی لباس یکی از شاخه‌های هنر تجمسی است بنابراین هر طراح لباس ماهری مثل هر هنرمند دیگری نیاز به تسلط کامل روی‌ مباحث هنر‌ تجسمی دارد که شامل شناخت کامل عناصر بصری از‌ جمله رنگ، خط، سطح، حجم و ... می‌شود.
طراحی لباس ۱: در این ترم شما با اجزای لباس و نحوه طراحی این اجزا به شیوه درست آشنا می‌شوید و آموزش می‌بینید که آلبوم‌هایی از لباس نامزدی مانتو عقد و سایر قطعات مربوط به عروس را طراحی کنید.
طراحی لباس ۲: در این ترم شما طراحی لباس بر اساس فرم‌های اندامی متفاوت و بنا به سفارش شخص، اید‌ه‌پردازی ‌و خلاقیت را آموزش می‌بینید، مهارت‌های لازم جهت کالکشن‌بندی صنعتی و هنری و نحوه پرزنت به‌صورت تک‌طرح یا مجموعه به‌صورت استاندارد را می‌آموزید.
پرسونال استایلینگ: از مباحث بسیار جذاب این دوره شناخت و بررسی تیپ‌های شخصیتی متفاوت و خلق استایل برای هر عروس با مشخصات فردی و شخصیتی منحصر به فرد خود اوست.
تاریخ پوشاک و سبک‌شناسی: همه‌ی ما می‌دانیم که یکی از ملزومات موفقیت و ماندگاری برای یک طراح شناخت درست صنعت فشن و سبک‌های موجود، پیدا کردن سبک شخصی در طراحی و تداوم در این سبک می‌باشد و این موضوع تنها با بررسی تاریخ شناخت هنر و سبک‌ها حاصل می‌شود.
پارچه‌سازی، ساخت تاج، و ساخت اکسسوری عروس: جواهر دوزی، ایلیگه‌زدن، گلدوزی برزیلی، گل برجسته، و تاج‌های حرارتی
دوخت ۱: دوخت انواع دامن‌های مرتبط براساس شب و عروس
دوخت ۲: انواع بالاتنه‌های پنس‌دار
دوخت لباس: باکس و لباس عروس
مولاژ: حجم‌سازی‌های خاص روی یقه دامن و آستین

 1. آیا این دوره نیازمند پیش‌نیاز است؟
  خیر. تمامی موارد مورد نیاز در این دوره پوشش داده خواهند شد.
 2. آیا گواهی این دوره معتبر است و می‌توان آن‌ را در سفارت‌ها ارائه داد؟
  بله، درصورتی که هنرجویان با موفقیت دوره را تکمیل نمایند، گواهی معتبر و بین‌المللی را دریافت خواهند کرد. این مدرک در سراسر دنیا و در تمامی سفارت‌ها قابل ارائه می‌باشد و تصدیق اصالت این مدارک با کد رجیستری درج شده بر روی آن از طریق سایت قابل بررسی می‌باشد.
 3. چگونه نسخه ضبط‌شده جلسات را مشاهده کنم؟
  نسخه ضبط‌شده هر جلسه برروی صفحه دوره قرار می‌گیرد و گزینه مشاهده آن به همراه تاریخ جلسه ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه مربوطه به بازپخش منتقل می‌شوید.
 4. چگونه در این دوره ثبت‌نام کنم؟
  برای ثبت‌نام در دوره نیاز است تا ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده باشید. سپس با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به این صفحه می‌توانید مبلغ موردنظر برای پیش‌پرداخت دوره را انتخاب کنید و سپس با زدن برروی پرداخت و ثبت‌نام در دوره به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز اطلاعات مربوط به دوره در پروفایل‌تان ظاهر می‌گردد. همچنین تا حداکثر ۲۴ ساعت از طرف صاحو استایل با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات تکمیلی در مورد دوره به شما داده شود. (مشاهده راهنمای جامع)
 5. آیا امکان درخواست ریزنمرات دوره وجود دارد؟
  بله، پس از ثبت نمره توسط اساتید، دکمه درخواست ریزنمره ظاهر می‌گردد و با زدن برروی آن درخواست شما ثبت می‌گردد و پس از مدتی ریزنمرات شما برای‌تان ارسال می‌گردد.
 6. چگونه در کلاس شرکت کنم؟
  برای شرکت در کلاس درصورتی‌که استاد مربوطه کلاس را شروع کرده باشد، گزینه ورود به کلاس برای‌تان ظاهر می‌گردد که با زدن برروی آن به صفحه کلاس هدایت می‌شوید. (مشاهده راهنمای جامع کار با سامانه کلاس‌ها)
 7. سوالات بیشتری دارم. از کجا می‌توانم پاسخ خود را دریافت کنم؟
  لطفاً ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. درصورتی‌که پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید از طریق چت آنلاین که در پائین سمت چپ دکمه آن وجود دارد، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما نیز سایر روش‌های تماس با پشتیبانی را مشاهده فرمائید.

برای ثبت‌نام در دوره طراحی و دوخت لباس عروس ابتدا در همین سایت ثبت‌نام نمایید.

ثبت‌‌نام در صاحو استایل